Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Потік Інформація

Міжнародний фестиваль аудіовізуального мистец КОНСТРУКЦІЯ

Що таке «Конструкція»

«Конструкція» — міжнародний фестиваль аудіовізуального мистецтва та нових медіа, який проводиться у Дніпрі з 2014 року. Фестиваль поєднує теми соціального, культурного розвитку та творчих потреб людей, які живуть у постіндустріальних та пострадянських містах.

За 7 років у «Конструкції» взяли участь митці та музиканти з більш ніж 20 країн, було залучено понад 30 різних міських локацій, які відвідали понад 15 000 людей.

Тема цьогорічного фестивалю концентрується на сірих плямах у міській тканині та пропонує перевірити їхні сутності на міцність. Історичні артефакти будуть вивчені на предмет життєздатності та терпимості до сучасності, а процес взаємодії з просторами та установами — задокументований. Так вдасться дослідити здатність минулого встановлювати діалог з теперішнім, співпрацювати та змінюватися. Чи зможе стара форма прийняти новий зміст і пройти тест на виживання?

Проєкт «Фестиваль аудіовізуального мистецтва та нових медіа у міському просторі "Конструкція"» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Державного агентства розвитку туризму.

Партнерами фестивалю також є Дніпровськии? коледж культури та мистецтв, Австріи?ськии? культурнии? форум, Pro Helvetia, Cryptic/Sonica, SHAPE, Британська Рада в Украі?ні, програма «Культурна столиця», Центр сучасноі? культури у Дніпрі.

 
 

Учасники

ceny bab

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска