Гурт мандрівних дяків Вертеп / Мануш - нова концертна програма Гурту Вертеп.

7 листопада гурт Вертеп зіграє сольний концерт у Дніпрі! Вертеп презентуватиме нову програму "Мануш", пісні якої готували протягом цього року. Як і щоріч, на День народження Нестора Махна, Гурт Вертеп радує дніпрян новими піснями, але цього разу на глядачів чекає одразу декілька сюрпоизів! По-перше, це буде знайомство з новою вокалісткою, а по-друге, дещо незвичний для фанатів гурту музичний напрямок та формат концерту загалом!

...Але чи може бути у вертепівців щось "звичне" в сенсі формату?... Вертеп - це постійний рух, він постійно змінюється, вертиться.

Знаєте що таке - Мануш (manouche)? 

  • По-перше: це музичний стиль народжений у Франції в 30-х роках 20-го століття. Ще відомий як Циганський джаз (Gypsy jazz) або циганський свінг!Вірогідно, один з улюблених музичних напрямків паризького життя Нестора Махна!)
  • По-друге: Мануш, в буквальному перекладі з франкомовної мови циган, це - Людина!
  • По-третє - це нова концертна програма Гурту Вертеп, презентація якої відбудеться в День Народження Нестора Івановича Махна в м.Дніпро, в МахноПаб (вул.Магдебурзького права 4а)!

 

"Мануш" (ромська мова) - в перекладі з франкомовної мови циган: "Людина".

Основу концертної програми складають нові пісні гурту Вертеп з майбутніх 2-х альбомів:


1.  #ПУП (Поетів Українські Пісні):
пісні на вірші Сергія Жадана, Каті Бабкіної, Тетяни Малахової, Дзвінки Торохтушки, Світлани Поваляєвої, Олександра Кабанова, Олександра Ірванця, Артема Полежаки, Дмитра Лазуткіна...

Вертеп - Гопниця (live):

 

 


2. #ПерЕкладИ:
пісні дружніми мовами та наші авторські переклади українською Zaz, Red Cardel, хорватських, словацьких, польських, ірландських народних пісень...

Вертеп - Живи (ZAZ Je Veux live cover):

 

 

Весь світ - ВЕРТЕП, а ми його музИки!

Дайбоже)

 

 

7 листопада, 20:00 (Дніпро)

- МахноПаб (вул.Магдебурзького права 4а)

 

- Вартість квитків 150-200 грн.


Замовлення та бронювання квитків: 0977852172


#ГуртВертеп #Вертеп #GurtVertep #Махно